Złota Galaktyka-Piramida Wirowa

Poczwórna piramida o proporcjach egipskich otoczona obustronnie skrętną spiralną sferą.

W ciągu minionych kilku miesięcy w naszej pracowni prowadzone były bardzo interesujące eksperymenty z energią piramid, kryształów i wirów. Skupiliśmy się na tym, aby poprzez dobranie odpowiednich materiałów, kształtów oraz minerałów uzyskać jak najbardziej swobodny przepływ życiodajnej mocy.

W doświadczeniach posłużyliśmy się Galaktyką – najbardziej zaawansowaną spośród wszystkich naszych konstrukcji. W wyniku wszystkich wprowadzonych zmian i unowocześnień powstał instrument o zupełnie unikalnej jakości i precyzji. Złota Galaktyka wibruje potężnie, znacznie mocniej niż jej pierwowzór. Jest kryształowa, czysta, przyjemna w odbiorze. Otacza użytkownika złotym światłem opiekuńczej energii.

 

 

Instrument na załączonym filmie został wprawiony w ruch celowo, aby lepij ukazać jego kształt. W codziennym użytkowaniu Galaktykę utrzymuje się w pozycji równoległej do osi północ-południe (szczegóły w instrukcji).

Na efekt finalny składa się kilka istotnych odkryć, które w znaczący sposób wpłynęły na jakość emitowanej przez ten instrument energii. Oto jak do tego doszliśmy:

Materiał ma znaczenie

Urządzenia, które wytwarzamy bazują na harmonijnym połączeniu trzech rodzajów naturalnych sił. Wnętrze, czyli reaktor mocy, składa się z kilku nałożonych na siebie szkieletowych piramid o różnych kształtach w zależności od modelu. Już od dawna zdawaliśmy sobie sprawę, że przy tego typu konstrukcjach, odpowiedni dobór materiałów ma ogromne znaczenie. Są takie materiały, z których absolutnie nie wolno piramid budować. Należą do nich magnetyczne stale węglowe oraz aluminium. Piramidy wykonane z tego typu stopów zamiast pomagać, szkodzą. Ze zdziwieniem zauważamy, że wielu producentów nie zwraca na to uwagi, a przecież wystarczy odrobinę doświadczenia z energią piramid aby wyraźnie odczuć, że na przykład piramida aluminiowa zamiast dawać efekt umysłu czystego jak tafla wody, zasnuwa go mgłą i wywołuje zaburzenia...

Do budowy naszych piramid używamy mosiądzu, miedzi, tytanu oraz w pełni niemagnetycznej stali szlachetnej. Doświadczenia, które wykonaliśmy pokazały, że przy konstrukcjach wielowymiarowych, takich jak Galaktyka (poczwórnie złożona piramida czworokątna) czy Merkiva (poczwórnie złożona piramida o podstawie trójkątna), bardzo duże znaczenia ma nie tylko jakość zastosowanych materiałów, ale również ich wzajemne ułożenie. Miedź łączy z energiami Ziemi, tytan i stal szlachetna z energiami Słońca, natomiast mosiądz jest stopem uniwersalnym przewodzącym oba rodzaje energii w zależności od miejsca i sposobu użycia.

Do niedawna stosowaliśmy układ naprzemienny wzdłuż osi symetrii pionowej. W praktyce wyglądało to tak, że piramidy złożone z różnych metali były względem siebie przesunięte o kąt 45%. Uzyskiwaliśmy w ten sposób całkiem przyzwoity przepływ energii, który pozwalał wytworzyć odpowiednią moc w dotychczas wytwarzanych urządzeniach. Czasy się jednak szybko zmieniają, energia naszej planety staje się coraz szybsza i coraz subtelniejsza, toteż potrzebne są urządzenia, które mogą te energie lepiej odbierać.

Rozwiązanie okazało się proste. Kluczem do uzyskania zwiększonego przepływu mocy była zmiana osi symetrii. Symetrię pionową zastąpiliśmy poziomą. Dzieli ona urządzenie na 2 lustrzane połowy, górną i dolną.

Połowa górna to piramidy słoneczne wykonane z materiałów twardych, takich jak niemagnetycznej stal lub tytan. Połowa dolna to piramidy łączące z polem ziemskim, wykonane z mosiądzu. Wygląd zewnętrzny niewiele się w praktyce zmienił, gdyż ogólny kształt instrumentu pozostał ten sam, z tą różnicą, że odpowiednie materiały znalazły się na odpowiednich biegunach. Owa subtelna różnica okazała się bardzo znacząca. Przepływ energii bardzo wyraźnie się zwiększył. Dodatkowo stała się ona przyjemniejsza i lepiej przyswajalna dla ludzkiego organizmu.

 

Geometria Ducha

Eksperymenty ukazały nam bardzo ciekawą właściwość wspólną dla wielowymiarowych piramid każdego typu. Przenikające się nawzajem piramidy zachowują właściwości pojedynczych piramid jedynie częściowo. Przede wszystkim bowiem łączą się one w jedną, wielowymiarową figurę, reagującą na energetyczne bodźce jak jednolity organizm.

Wniosek, który się nasuwa w wyniku wielu obserwacji jest taki, że im bardziej ktoś ma rozwiniętą wewnętrzną, duchową przestrzeń, tym piękniejsze i bardziej rozbudowane są figury geometryczne, które tą przestrzeń odzwierciedlają.

Co ciekawe, okazuje się, że urządzenia wysoko rozwinięte, takie takie jak Merkiva lub Galaktyka mają naturę biegunową. Biegunowość manifestuje się pomiędzy czubkiem dolnym i górnym oraz pomiędzy naprzeciwlegle położonymi ramionami. Istotne zatem jest to, aby współpracujące ze sobą naprzeciwlegle położone ramiona wyposażać w pary harmonijnie dobranych kryształów.

Kryształy w piramidzie

Kryształy w piramidzie działają jak aktywatory, albo jak paliwo w reaktorze. Gdy się je do piramidy wsadza, daje się wyraźnie odczuć, że zaczynają emitować silną energię. Ma ona zawsze specyficzną aurę, kolor oraz właściwości zgodne z rodzajem i z jakością użytych minerałów. Kryształów w sposób radykalny wpływają na jakość funkcjonowania piramid oraz na ich moc. Mieliśmy możliwość wielokrotnie się o tym przekonać. Najbardziej spektakularnie daje się tego doświadczyć przy okazji konstruowania urządzeń dużych, takich jak Czakram Ziemi lub Diamentowy Portal. Budowa takiego urządzenia trwa kilka dni, ale najciekawiej jest zawsze wtedy, gdy cała konstrukcja już stoi i zaczynamy ją wyposażać w kryształy. Założenie każdego kolejnego minerału daje mocną i wyraźnie wyczuwalną zmianę energii emitowanej prze urządzenie.

Bardzo istotne jest nie tylko to, jakie kryształy zostaną w piramidzie zastosowane. Decydujące znaczenie ma również to, w jakim miejscu się je założy.

Nigdzie na świecie nie ma opracowań według jakiego wzoru wyposażać piramidę w kryształy. Aby je poprawnie dobrać i zamontować, potrzebna jest bardzo dobra intuicja i umiejętność odczuwania ich energii. Nie ma innego sposobu wyposażenia urządzenia w pary harmonijnie działających minerałów jak wykonanie wielu praktycznych eksperymentów z ich zastosowaniem.

Jak wcześniej wspomnieliśmy, Galaktyka to złożenie czterech przenikających się nawzajem szkieletowych piramid egipskich. Uzyskujemy w ten sposób wielowymiarową figurę przypominającą 18 ramienną gwiazdę. Dwa ramiona centralne - górne i dolne, to efekt złożenia czubków piramid. Ramion bocznych jest 16 i są one ułożone we wzór 4 naprzeciwległych par. Mamy więc do czynienia z czterema podwójnymi biegunami. Oto optymalny i harmonijny układ, który udało nam się dopasować.

 

1) Podwójny biegun ciepła i serdeczności.

 

 

Kwarc różowy na górze - łagodnie rozświetla przestrzeń serca.

 

Pomarańczowy selenit na dole - otacza przyjemną, ciepłą wibracją, która tonizuje emocje, pozwala się rozluźnić, poczuć się bezpiecznie i dobrze.

 

 

 

 

2) Podwójny biegun boskiego wglądu i intuicji.

 

 

 

Ametyst na górze - otwiera na światy anielskie i pozwala wniknąć w wyższe wymiary.

 

Brazylianit na dole - daje łączność z energią pierwotną i nienazwaną, która manifestuje się w naszym życiu jako intuicja.

 

 

 

 

3) Podwójny biegun kontaktów duchowych i ochrony

 

 

Kamień księżycowy na górze - ułatwia kontakt z istotami z innych wymiarów, stymuluje zdolności medialne i szamańskie.

 

Czarny turmalin na dole - stanowi silną ochronę wobec ewentualnych prób naruszenia duchowej suwerenności.

 

 

 

 

4) Biegun zrozumienia i harmonii serca.

 

 

Fluoryt na górze - stymuluje trzecie oko, ułatwia skupienie i zrozumienie.

 

Amazonit na dole - wprowadza ład i porządkuje przestrzeń serca.

 

 

 

 

 

 

Użytkownicy Galaktyki mogą wykonać bardzo ciekawy eksperyment w parach. Należy siąść lub stanąć naprzeciw siebie tak, aby Galaktyka znajdowała się pomiędzy Wami na wysokości górnej połowy ciała. Skierujcie na siebie narożniki o bliźniaczej biegunowości. W stanie lekkiej medytacji bardzo wyraźnie wyczuwalna jest ich energia, zabarwiona przez kryształy umieszczone w narożnikach. Osoby, które się lubią, zorientują się po chwili, że oprócz energii Galaktyki, odczuwają również siebie nawzajem. Dzieje się to za pośrednictwem niezwykłego kryształowego przekaźnika, który znajduje się pomiędzy nimi. To Galaktyka wprowadza Was we wspólną przestrzeń ducha.

Energia Wirów

Aby „reaktor” wewnętrznych piramid poprawnie i wydajnie działał, potrzebna jest instalacja rozprowadzająca i ukierunkowująca energię. Taką funkcję spełnia sfera.

Złota Galaktyka,sferyczna piramida,energia wirów

W przyrodzie występują wiry prawo oraz lewo skrętne. Ruch prawoskrętny tworzy energię męską, a lewoskrętny żeńską. Dla zachowania równowagi oba kierunki powinny rozwijać się równomiernie i tak zostało to zaprojektowane w spiralnej sferze otaczającej Galaktykę.

Założenie było proste. Energia łącząca Ziemię z kosmosem cały czas swobodnie płynie. Nie trzeba jej wywoływać ani produkować, bo ona po prostu jest. Jedyne, co można z nią zrobić to ją ukierunkować - podkręcić, zawirować, przyśpieszyć. Wówczas może ona zacząć działać na naszą korzyść, wywołując lokalnie cuda. Można tego dokonać używając odpowiednio dobranych materiałów i kształtów.

Jeżeli zatem sfera ma wychwycić z przepływającej energii ruch wirowy i przy okazji go wzmocnić, to jej ramiona powinny być ustawione tak, aby ich powierzchnia ukierunkowywała przepływ, ale go nie tamowała. Tak jak w turbinie!

Zmieniliśmy ułożenie sfery tak, aby wszystkie elementy spirali utrzymywały kierunek pionowy, zgodny z kierunkiem przepływu góra-dół.

W efekcie energia wyraźnie przyśpieszyła dając subtelne „dmuchnięcie”.

Dodatkowo zmieniliśmy materiał, z którego sfera jest wykonana. Spirala lewoskrętna pozostała tak jak dotychczas miedziana, natomiast prawoskrętną wymieniliśmy na mosiężną. Dzięki temu powstała energia dwubiegunowa, a Galaktyka zyskała złotą opiekuńczą aurę.

Intensywny strumień siły życia

Odczucie przepływu siły życiowej jest bardzo wyraźne i oczywiste. Choć jest ona łagodna i przyjemna, zdarza się, że dawno nie używane meridiany mają w pierwszej chwili trudność z przepompowaniem tak dużej ilości prany. To trochę tak jakby się nagle wskoczyło pod rześki wodospad. Dla naszego energetycznego ciała przebywanie pod takim wodospadem to doskonały masaż uaktywniający i poprawiający przewodzenie. Należy tylko rozsądnie tej kąpieli zażywać. Po pewnym czasie nasz system energetyczny przystosowuje się do zwiększonego przepływu mocy. Wówczas długotrwałe przebywanie pod Galaktyką staje się czystą przyjemnością.

Kiedy się pod nią leży lub siedzi, wchodzi się w naturalną medytację. W takim stanie łatwo możemy uporządkować nasz wewnętrzny świat ponieważ wszystko staje się jasne i logiczne. Dzięki temu podejmujemy dobre decyzje, wybieramy właściwy kierunek. To trochę tak jakby się miało magiczne lustro. Jego powierzchnia jest tak gładka, że widać przez nie to, co dusza pragnie zobaczyć. Nawet jeśli jest to bardzo daleko. Nie dziwię się zatem kiedy leżąc pod Galaktyka otrzymuję przesłania z innych wymiarów…

Złota Galaktyka otacza użytkownika złotą aurą, stabilizuje i chroni czakrę mocy. Niektórzy użytkownicy odczuwają toroidalne pole złotej energii rozwijające się w obrębie splotu słonecznego. Wpływa to łagodząco na emocje, stajemy się cieplejsi i milsi. Stabilna czakra mocy pozwala na śmiałą i skuteczną realizację życiowych zamierzeń. Jest to zarazem portal komunikacyjny łączący z Wyższym Ja. Ponieważ Wyższe Ja przejawia się głównie w wymiarach duchowych, łącząc się z nim zyskujemy łagodne i mądre prowadzenie w kierunku światła i wyzwolenia.

 

 

 

Dzięki wprowadzonym zmianom obie Merkivy stały się lżejsze, mocniejsze i wyraźnie poprawiły jakość działania.

Już wkrótce w stałej ofercie!

 

DANE TECHNICZNE ZŁOTEJ GALAKTYKI:

 

Poczwórna piramida o podstawie czworoboku wykonana zgodnie z proporcjami Wielkiej Piramidy w Gizie (Egipt).

2 wajemnie przenikające piramidy o wibracji męskiej (słonecznej), wykonane z tytanu.

2 wzajemnie przenikające piramidy o wibracji żeńskiej (ziemskiej), wykonane z mosiądzu, ustawione pod kątem 45o w stosunku do piramid męskich.

23 kryształy (kamienie półszlachetne) w rdzeniu i w narożnikach:

- 7 kryształów w rdzeniu dobranych zgodnie z układem 7 czakramów w ludzkim ciele.

- 16 kryształów w narożnikach harmonizuje wibracje, wzmacnia i działa rewitalizująco na naszą aurę (ametyst, kwarc różowy, brazylianit, amazonit, kamień księżycowy, czarny turmalin, fluoryt i pomarańczowy selenit)*

* układ kamieni w narożnikach i rdzeniu może się nieznacznie różnić w zależności od wersji produktu i dostępności surowców.

Podwójna spiralna sfera wykonana z miedzi tworzy wzór aktywnego, toroidalnego pola prawo i lewoskrętnej energii.

Średnica w pionie: 67 cm pomiędzy biegunem dolnym i górnym

Średnica w poziomie: 91 cm w najszerszym miejscu

Waga netto: około 10,5 kg (z kryształami i sferą)

Natężenie radiestezyjne: powyżej 150.000 jednostek Bovisa.

Cena: 3800 zł

POWIADOMIENIA

Wpisz swój e-mail, poinformujemy Cię o nowych artykułach

e-mail: kontakt@merkaba-aktywator.pl      tel: +48-604487802

Kontakt telefoniczny w dni powszednie od 9:00 do 19:00. Ze względów technicznych nie odbieramy SMS. Jeżeli nie możemy odebrać telefonu, oddzwaniamy później.