Merkaba Gwiazda - Sferyczna Piramida

Sferyczna piramida Merkaba Gwiazda,spherical pyramid Merkaba Starlet

Sfera zwiększa moc Merkaby o około 35% i poprawia dostrojenie do energii komórek naszego ciała!

ENERGETYZATOR, ODPROMIENNIK, NARZĘDZIE DO MEDYTACJI

Sferyczna Piramida - Merkaba Gwiazda to energetyzator kompaktowy, wyposażony w zestaw 7 aktywatorów krystalicznych (kamienie półszlachetne) ułożonych w centralnej osi oraz w kryształowe wzmacniacze (ametyst i kwarc różowy) w narożnikach.

Gwiazda działa jak domowe źródło dobrego samopoczucia. Harmonizuje fale mózgowe na poziomie na poziomie aktywności poznawczej (zakres pomiędzy stanem beta i alfa). Poprawia nastrój, wspomaga medytację.

Sferyczna Piramida - Merkaba Gwiazda rozprasza negatywne promieniowanie i podnosi wibracje pomieszczenia, w którym jest zamontowana. Patrzenie na Gwiazdę wnosi spokój, zaś przebywanie w jej towarzystwie rozjaśnia myśli i sprzyja stanom medytacyjnym, szczególnie jeśli użytkownik siedzi lub leży tuż pod nią. Powieszona w sypialni wspomaga proces świadomego śnienia. Ze względu na lekkość, niewielkie rozmiary oraz przyjemne, inspirujące działanie, idealnie nadaje się również do pokojów dziecinnych i jest przez dzieci bardzo lubiana. Oprócz tego jest po prostu śliczna!

 

Wykonanie: konstrukcja z mosiądzu i diamagnetycznej stali szlachetnej. Sfera wykonana z miedzi.
Długośc ramienia: 33 cm
Wysokość w pionie: 40 cm

Ciężar Merkaby ze sferą: około 2,5 kg
Natężenie radjestezyjne w skali Bovisa: 25.000 (w skali rozszerzonej)

Cena Sferycznej Merkaby Gwiazda = 950 zł

 

 

 

POWIADOMIENIA

Wpisz swój e-mail, poinformujemy Cię o nowych artykułach

e-mail: kontakt@merkaba-aktywator.pl      tel: +48-604487802

Kontakt telefoniczny w dni powszednie od 9:00 do 19:00. Ze względów technicznych nie odbieramy SMS. Jeżeli nie możemy odebrać telefonu, oddzwaniamy później.