Złota Merkaba Alfa Moc - Sferyczna Piramida

Złota Merkaba Alfa Moc.

Duża, przejrzysta, piękna.

Promieniuje łagodnym złotym światłem, tchnie mocą i spokojem.

Jak jest zbudowana Merkaba

Merkaba to połączenie 2 przenikających się piramid trójkątnych:

Piramida męska, skierowana do góry przewodzi siłę życiową słoneczną i wykonana jest z jest z niemagnetycznej szlachetnej stali. Piramida żeńska, skierowana w dół przewodzi siłę życiową ziemską i wykonana jest z mosiądzu. Wszystkie narożniki oraz główny rdzeń wypełnione są starannie dobranymi kamieniami półszlachetnymi. W rdzeniu znajduje się 7 kamieni półszlachetnych zgodnych z układem czakr w ciele człowieka. W narożnikach znajduje się 6 kryształów (ametyst i kwarc różowy), które wzmacniają promieniowanie urządzenia. Moc piramidy przepływa przez kryształy, pobudzając je do silnego promieniowania. Dzięki temu znacznie wzrasta moc i jakość całego urządzenia.

W Złotej Merkabie całość otoczona jest mosiężnymi paskami tworzącymi kształt kuli.

 

 

Dzięki zaokrągleniu, siła życiowa płynąca przez piramidy zatacza łagodny łuk i staje się lepiej przyswajalną dla ludzi i zwierząt. Zwiększone jest również natężenie promieniowania.

Merkaba ze sferą to połączenie silnej mocy piramid z łagodną, mocą kształtów kulistych, przyjaznych dla istot żywych.

 

Jak działa Złota Merkaba Alfa Moc

Złota Merkaba Alfa Moc skłania mózg do pracy na częstotliwości pogłębionego stanu alfa (przejrzyste myślenie) oraz theta (głęboki wypoczynek i przyjemność bycia). Wystarczy przebywać pod nią w ciszy przez kilkanaście minut, aby poczuć spokój i przyjemność istnienia. Umysł odpręża się, napięcia odpuszczają, myśli stają się jasne i przejrzyste. Odprężają się również wszystkie ośrodki energetyczne w naszym ciele, dzięki czemu poprawia się przewodzenie siły życiowej. Wielu użytkowników odczuwa jakby znaleźli się w przyjemnym, złotym świetle.

Złota Merkaba Alfa Moc łączy z polem wyższej świadomości. Jest to poziom, na którym tworzona jest rzeczywistość.

Złota Merkaba Alfa Moc, z wyraźnymi, dużymi kryształami działa potężniej niż jej nieco mniejsza siostra Złota Merkaba Alfa, należy jednak pamiętać, że jest to oddziaływanie na trochę innym poziomie:

Merkaba Alfa to twórcze inspiracje, rozwiązania życiowe tu i teraz.

Merkaba Alfa Moc to spokój i głęboka medytacja zdążająca w krainę Czystego Ducha. Wspaniały instrument dla osób zainteresowanych głębokim rozwojem duchowym!

Złota Merkaba Alfa Moc to również piękna ozdoba każdego dużego pomieszczenia. Pamiętaj, ze jej średnica między górnym i dolnym czubkiem to 95 cm, zatem w pokoju, gdzie chcesz ją umieścić, sufit powinien być na wysokości co najmniej 240 cm.

Najlepiej powiesić ją nad miejscem gdzie wypoczywasz (fotel, kanapa, siedzisko do medytacji) lub nad łóżkiem, gdyż Złota Merkaba Alfa Moc sprzyja głębokiemu odpoczynkowi i wspomaga zdrowy sen.

 

Wykonanie: konstrukcja z mosiądzu i niemagnetycznej stali szlachetnej. Sfera otaczająca Merkabę wykonana z mosiądzu.

Długośc ramienia: 78 cm

Wysokość w pionie: 95 cm

Cena Złotej Merkaby Alfa Moc: 1700 zł

POWIADOMIENIA

Wpisz swój e-mail, poinformujemy Cię o nowych artykułach

e-mail: kontakt@merkaba-aktywator.pl      tel: +48-604487802

Kontakt telefoniczny w dni powszednie od 9:00 do 19:00. Ze względów technicznych nie odbieramy SMS. Jeżeli nie możemy odebrać telefonu, oddzwaniamy później.