Wielowymiarowa Merkiva Alfa Moc - Sferyczna Piramida

ENERGETYZATOR

Potężny strumień wibracji Sferycznej Merkivy Alfa Moc ogarnia całą istotę osoby pod nią przebywającej, toteż w pierwszym kontakcie z tym instrumentem na plan pierwszy wybija się zazwyczaj doświadczenie intensywnego przepływu energii. Wszystkie czakry zostają intensywnie pobudzone. Towarzyszy temu jednocześnie wrażenie, iż całe ciało energetyczne rozwijane jest w wielowymiarową strukturę. Jest to doświadczenie bardzo przyjemne i nadzwyczaj ciekawe.

 

NARZĘDZIE WSPOMAGAJĄCE GŁĘBOKĄ MEDYTACJĘ

Podobną przyjemność daje medytacja pod tym modelem Merkivy, jest to bowiem instrument umożliwiający osiąganie stanów głębokiego skupienia. Merkiva Alfa Moc wibruje na częstotliwości przedłużonej fali alfa, przygotowując osobę medytującą do naturalnego wejścia w stan Theta. W stanie Theta aktywność myślowa powoli zanika, dając miejsce doznaniu trwania w świetle i błogości. Doświadczenie to jest na tyle przyjemne, że nie chce się z niego wychodzić.

Wejście w stan pogłębionego stanu alfa lub stanu theta, wymaga przestrojenia umysłu ze związanych z codzienną aktywnością fal beta. Pomiędzy częstotliwością beta i theta jest duża rozbieżność, zatem przestrojenie może zająć chwilę czasu. Doświadczenie głębokiej medytacji nie pojawia się tak łatwo i spontanicznie jak wejście w stan alfa pod Merkivą Alfa. Wiele zależy od tego, w jakim stanie umysłu siadamy do medytacji.

Z naszej praktyki wynika, że najkorzystniej jest poświęcić na medytację pod Merkivą od 15 do 30 minut. Mniej więcej 15 minut potrzebne jest na wyciszenie umysłu z aktywnego stanu beta do pogłębionego stanu alfa. Następne 15 minut to czas na doświadczenie błogości związanej ze stanem theta. Utrzymanie stanu skupienia dłużej niż pół godziny wymaga pewnej wprawy, gdyż zazwyczaj po tym czasie umysł zaczyna się powoli rozpraszać, łagodnie powracając do aktywności.

Osiągnięcie stanu głębokiej medytacji napełnia duszę i ciało spokojem i radością. Ślad tego stanu utrzymuje się przez cały dzień i sprawia, że wszystko przebiega z większa harmonią. W związku z tym szczególnie polecamy medytację wcześnie rano, przed rozpoczęciem codziennej aktywności.

Pogłębiony stan alfa zdarza nam się nie tylko w medytacji. Jest to również częstotliwość charakterystyczna dla zdrowego snu, w którym pojawiają się pozytywne senne marzenia. Warto zaznaczyć, że nie zawsze są to tylko marzenia. Osoby o bogatym życiu duchowym przeżywają w tej fazie również wędrówki pomiędzy światami oraz odbierają przekazy z innych wymiarów. W kolejnej, głębszej fazie snu działalność umysłu wycisza się, wchodząc w stan theta, a ostatecznie w jego najgłębszej fazie w stan delta. Naturalna zdolność wprowadzania w pogłębiony stan alfa oraz silna emanacja obejmująca cały ustrój człowieka czyni Merkivę Alfa Moc narzędziem odpowiednim do zawieszenia nad miejscem do wypoczynku. Ze względu na pogłębione wibracje, Merkiva Alfa Moc w sypialni sprawdza się lepiej niż jej młodsza siostra Alfa, która w swym zakresie jest bardziej odpowiednia dla działalności świadomej.

Wybierając miejsce dla Merkivy, należy się zastanowić, co jest dla nas najważniejsze:

  • świadoma medytacja – wówczas Merkiva powinna zawisnąć w pokoju medytacyjnym lub pokoju dziennym.

  • medytacja we śnie – wieszamy Merkivę nad łóżkiem.

  • oba te stany naraz – jeżeli miejsce zawieszenia Merkivy służy jednocześnie do spania i do medytacji (lub jeżeli możemy sobie pozwolić na 2 instrumenty wiszące w różnych miejscach).

 

S

 

ŚWIĘTA GEOMETRIA I KONTAKT Z WYŻSZYM JA

Święta Geometria zakodowana w kształcie Sferycznej Wielowymiarowej Merkivy Alfa działa niezwykle inspirująco, pobudzając do głębokich duchowych przemian i aktywując struktury energetyczne łączące nas z wyższymi wymiarami oraz z Wyższym Ja. Uruchomienie tych połączeń jest przez wiele osób bardzo wyraźnie odczuwalne. Cały układ energetyczny człowieka ulega głębokim przemianom przystosowując się do funkcjonowania w boskiej, wielowymiarowej rzeczywistości. Zmiany energetyczne są pierwszym krokiem do dalszych przemian obejmujących również sferę fizyczną.

 

MERKIVA JAKO ODPROMIENNIK

Sferyczna Merkiva Alfa Moc stabilizuje i porządkuje energie otoczenia, zmieniając energie chaotyczne i nieharmonijne w uporządkowane i spolaryzowane. W przypadku promieniowania wysoce przenikliwego takiego jak cieki wodne lub siatka geopatyczna nie chodzi o to, aby to promieniowanie całkowicie zablokować, ale żeby je przekształcić w promieniowanie neutralne i dla człowieka nieszkodliwe. Sferyczna Merkiva Alfa Moc bardzo skutecznie sobie z tą funkcją radzi. Jej potężne działanie jest wyraźnie odczuwalne nawet w dużych pomieszczeniach.

 

Dane techniczne Sferycznej Piramidy Merkiva Alfa Moc:

Konstrukcja nośna z mosiądzu i z diamagnetycznej stali szlachetnej wypełniona kamieniami półszlachetnymi.  Sfera wykonana z miedzi zwiększa moc Merkivy o około 35% oraz zmienia charakter energii na toroidalny, przyjazny dla organizmu.

Wysokość – 95 cm

Ciężar ze sferą  - około 12 kg

Natężenie radiestezyjne w skali Bovisa - 105.000 (w skali rozszerzonej)

Cena - 3200 zł. Na zamówienie. Ze względu na wielkość paczki, tylko dla odbiorców z Polski

 

 

Aby skorzystać ze sprzedaży ratalnej przejdź do linku Allegro:

Sferyczna Piramida Alfa Moc na Allegro (link)

W razie wygaśnięcia linku poproś o ponowne wystawienie przedmiotu na aukcję.

 

 

 

*****

 

Archiwalne wizerunki Merkivy z czasów, gdy jeszcze nie miała sfery.

Wielowymiarowa Merkiva Alfa Moc,wielowymiarowa Merkaba

 

 

 

POWIADOMIENIA

Wpisz swój e-mail, poinformujemy Cię o nowych artykułach

e-mail: kontakt@merkaba-aktywator.pl      tel: +48-604487802

Kontakt telefoniczny w dni powszednie od 9:00 do 19:00. Ze względów technicznych nie odbieramy SMS. Jeżeli nie możemy odebrać telefonu, oddzwaniamy później.