Złóż zamówienie

Drogi Kliencie,

Sferyczne Piramidy - Merkaby i Merkivy nie są produkowane taśmowo. Każda z nich jest małym dziełem sztuki, któremu poświęcamy wiele czasu i uwagi. Twoje zamówienie potraktowane będzie indywidualnie. Wykonując dla Ciebie Sferyczną Piramidę dopasowujemy jej układ energetyczny do Twoich potrzeb. Posługujemysię przy tym intuicyją, jednak jeśli chcesz pomóc w sprecyzowaniu ostatecznego obrazu Twojej Merkaby, proszę podziel się swoimi oczekiwaniami, potrzebami i nadziejami. Możesz to zrobić wypełniając rubrykę „Informacje dodatkowe” w formularzu zamówień. Twoje wskazówki oraz osobisty kontakt z Tobą są dla nas bardzo cenne. Niech przyrząd, który u nas zakupisz służy Tobie i Twoim bliskim jak najlepiej.

Poniżej znajduje się formularz zamówienia. Wypełnij proszę najważniejsze pola. Pamiętaj o podaniu pełnego adresu, łącznie z kodem pocztowym i z telefonem.

Jeżeli chcesz mieć pewność, że Twoje zamówienie dotarło, możesz dodatkowo przesłać dane kontaktowe na adres e-mail: kontakt@merkaba-aktywator.pl

Żyby zamówić dodatkowe aktywatory należy w polu komentarzy dopisać hasło DODATKOWE AKTYWATORY do modelu .......... (wpisać model Merkaby lub Merkivy).

Dodatkowe aktywatory do Merkivy to zestaw 12 unikalnych kamieni półszlachetnych wzmacniających wibrację Merkivy. Dodatkowe aktywatory montuje się w miejscach krzyżowania piramid górnych i dolnych. Cena zestawu to:

  • 320 zł dla Merkivy Alfa
  • 360 zł dla Merkivy Alfa Moc

 

Masz pytania? Dzwoń: 604487802

Formularz zamówień

POWIADOMIENIA

Wpisz swój e-mail, poinformujemy Cię o nowych artykułach

e-mail: kontakt@merkaba-aktywator.pl      tel/fax: +48 943751191

Kontakt telefoniczny w dni powszednie od 9:00 do 18:00. Ze względów technicznych nie odbieramy SMS. Jeżeli nie możemy odebrać telefonu, oddzwaniamy później.