Złóż zamówienie

Drogi Kliencie,

Sferyczne Piramidy nie są produkowane taśmowo. Każda z nich jest małym dziełem sztuki, któremu poświęcamy wiele czasu i uwagi. Twoje zamówienie potraktowane będzie indywidualnie. Wykonując dla Ciebie Sferyczną Piramidę dopasowujemy ją do Twoich potrzeb. Posługujemysię przy tym intuicją, jednak jeśli chcesz pomóc w sprecyzowaniu ostatecznego obrazu Twojej Sferycznej Piramidy, prosimy podziel się swoimi oczekiwaniami, potrzebami i nadziejami. Możesz to zrobić wypełniając rubrykę „Informacje dodatkowe” w formularzu zamówień. Twoje wskazówki oraz osobisty kontakt z Tobą są dla nas bardzo cenne. Niech przyrząd, który u nas zakupisz służy Tobie i Twoim bliskim jak najlepiej.

Poniżej znajduje się formularz zamówienia. Wypełnij proszę najważniejsze pola. Pamiętaj o podaniu pełnego adresu, łącznie z kodem pocztowym i z telefonem.

Jeżeli chcesz mieć pewność, że Twoje zamówienie dotarło, możesz dodatkowo przesłać dane kontaktowe na adres e-mail: kontakt@merkaba-aktywator.pl

 

Masz pytania? Dzwoń: 604487802

 

Formularz zamówień

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

POWIADOMIENIA

Wpisz swój e-mail, poinformujemy Cię o nowych artykułach

e-mail: kontakt@merkaba-aktywator.pl      tel: +48-604487802

Kontakt telefoniczny w dni powszednie od 9:00 do 19:00. Ze względów technicznych nie odbieramy SMS. Jeżeli nie możemy odebrać telefonu, oddzwaniamy później.