Złota Merkaba Alfa - Sferyczna Piramida

 

 

ENERGETYZATOR, ODPROMIENNIK, NARZĘDZIE MEDYTACYJNE

Złota Merkaba Alfa to udoskonalona wersja dobrze sprawdzonej i skutecznej Merkaby Alfa, naszej pierwszej piramidy od której wszystko się zaczęło. Merkaba Alfa promieniuje teraz złotym światłem. Osiągnęliśmy to dzięki ulepszonej sferze. Jest też lżejsza, prostsza w obsłudze, łatwiejsza do przenoszenia i montażu. Działa zdecydowanie i mocno, a dzięki pracy na poziomie fal mózgowych Alfa, jej działanie jest wyraźnie odczuwalne nawet dla ludzi nie zajmujących się na co dzień pracą z energiami.

Jak jest zbudowana Merkaba

Merkaba to połączenie 2 przenikających się piramid trójkątnych:

Merkaba Alfa, medytacja, stan alfa, medytacja

Piramida męska, skierowana do góry przewodzi siłę życiową słoneczną i wykonana jest z  jest z niemagnetycznej szlachetnej stali. Piramida żeńska, skierowana w dół przewodzi siłę życiową ziemską i wykonana jest z mosiądzu. Wszystkie narożniki oraz główny rdzeń wypełnione są starannie dobranymi kamieniami półszlachetnymi. W rdzeniu znajduje się 7 kamieni półszlachetnych zgodnych z układem czakr w ciele człowieka. W narożnikach znajduje się 6 kryształów (ametyst i kwarc różowy), które wzmacniają promieniowanie urządzenia. Moc piramidy przepływa przez kryształy, pobudzając je do silnego promieniowania. Dzięki temu znacznie wzrasta moc i jakość całego urządzenia.

W Złotej Merkabie całość otoczona jest mosiężnymi paskami tworzącymi kształt kuli.

Złota Merkaba Alfa Sferyczna Piramida, energia kształtów, piramidy

Dzięki zaokrągleniu, siła życiowa płynąca przez piramidy zatacza łagodny łuk i staje się lepiej przyswajalną dla ludzi i zwierząt. Zwiększone jest również natężenie promieniowania.

Merkaba ze sferą to połączenie silnej mocy piramid z łagodną, mocą kształtów kulistych, przyjaznych dla istot żywych.

 

Jak działa Merkaba

Nie musisz się wysilać. Energia Merkaby przyjdzie do Ciebie sama. Po prostu wygodnie pod nią usiądź lub się połóż. Po kilku minutach zauważysz, że twoje myśli stają się jasne i skupione. Dzieje się tak, ponieważ złota Merkaba Alfa skłania mózg do pracy na częstotliwością alfa, która jest odpowiednia dla uporządkowanego myślenia i medytacji. Przychodzi to praktycznie samoczynnie. Wystarczy przebywać pod nią w ciszy przez kilkanaście minut, aby poczuć jak chaotyczne myśli zmieniają się w uporządkowane, jasne i celowe. Przebywając pod Merkabą Alfa wiesz co masz zrobić i co najważniejsze - wiesz jak to zrobić. Potrafisz odnaleźć drogę i kierunek.

Wielu użytkowników doświadcza silnego przepływu energii w całym ciele. Czakry zaczynają wirować ze zwiększoną prędkością. Jest to szczególnie mocno odczuwane w ciągu pierwszych tygodni używania Merkaby.  Z biegiem czasu doświadczenia te stabilizują się, a dusza i ciało wznoszą się na wyższy poziom istnienia.

Złota Merkaba Alfa sprzyja rozbłyskom twórczego geniuszu, odsłania rozwiązania unikalne i skuteczne. Powieszona ponad miejscem pracy uruchamia pasjonujący ciąg stale płynących inspiracji. Wspaniały pomocnik dla ludzi aktywnych twórczo, najlepszy doradca w interesach. Świetnie odpręża i ułatwia wypoczynek.

 

Wykonanie: konstrukcja z mosiądzu i niemagnetycznej stali szlachetnej. Sfera wykonana z miedzi.
Długośc ramienia: 63 cm
Wysokość w pionie: 76 cm

Ilość aktywatorów kryształowych: 13 (7 w rdzeniu i 6 w ramionach Merkaby)
Natężenie radiestezyjne: 35.000 ( w skali rozszerzonej)
Cena Złotej Merkaby Alfa = 1250 zł

POWIADOMIENIA

Wpisz swój e-mail, poinformujemy Cię o nowych artykułach

e-mail: kontakt@merkaba-aktywator.pl      tel: +48-604487802

Kontakt telefoniczny w dni powszednie od 9:00 do 19:00. Ze względów technicznych nie odbieramy SMS. Jeżeli nie możemy odebrać telefonu, oddzwaniamy później.