Wielowymiarowa Merkiva Czakram Ziemi - Sferyczna Piramida

Czakram Ziemi to pierwsza duża, stacjonarna sferyczna piramida zbudowana na planie Wielowymiarowej Merkivy (Merkiva to podwójna Merkaba). Jest ona zaawansowanym rozwinięciem stawianych do początku roku 2014 aktywatorów typu Merkaba Brama Światów. Były to Merkaby pojedyncze, wykonane w całości z diamagnetycznej stali szlachetnej i z kryształów. W latach 2011-2014, 8 takich instrumentów zasiliło swymi wibracjami teren Polski oraz 1 Irlandię.

Obecnie konstrukcję stalową połączyliśmy z drugą Merkabą mosiężną, tworząc w ten sposób dużą wielowymiarową Merkivę. Całość otoczyliśmy miedzianą sferą, która intensywnie wzmacnia energię urządzenia i czyniąc ją toroidalną i tym samym bardziej kompatybilną z ludzką aurą. Ten piękny i potężny instrument roztacza przyjemną, złotą energię w promieniu wielu kilometrów. Najsilniejsza emanacja rozchodzi się tuż przy jej źródle oraz w kręgu kilkunastu kilometrów. Wpływ subtelny manifestujący się w snach, w wizjach, w medytacjach i w uświadomieniach, może być odczuwany nawet w odległości 350 km od Czakramu Ziemi.

Oceniając natężenie emanacji Czakramu Ziemi, należy pamiętać, że mamy tu do czynienia z anteną dalekiego zasięgu. Instrumenty tego typu emitują fale dłuższe niż częstotliwość, na której na co dzień funkcjonuje ludzki mózg.

Większość ludzi odczuwa moc tego urządzenia natychmiast, czasami nawet bardzo gwałtownie, wiele jednak zależy od tego, w jakim stanie psychoenergetycznym się do niego podejdzie. Aby się do wibracji Czakramu Ziemi dostroić, najlepiej spędzić w nim kilkanaście minut. W tym czasie nasz umysł schodzi z poziomu rozproszenia i dostraja się do głębokich wibracji duchowych. Do naszej świadomości zaczynają docierać bodźce odbierane przez prawą, intuicyjną półkulę mózgu. Najłatwiej i najsilniej można emanację tej Sferycznej Piramidy odczuć w czasie, gdy ziemskie i ludzkie energie zaczynają się wyciszać – na przykład wieczorem, w nocy lub wcześnie rano.

Ponieważ Czakram Ziemi swobodnie i całkowicie ogarnia aurę nawet wielu osób, które z niego korzystają, wejście do niego jest głęboko oczyszczającą kąpielą energetyczną otwierającą nas na kontakt z wyższymi wymiarami i z naszą własną wyższą osobowością.

Jesteśmy istotami kosmicznymi, które z różnych powodów zostały ograniczone do funkcjonowania w trójwymiarowej przestrzeni, w ciałach o bardzo ograniczonej percepcji. Decydując się, na zamknięcie w fizycznym, ciele, utraciliśmy możliwość korzystania z manifestacji mocy ducha, którą kiedyś posiadaliśmy i... którą nadal mamy, choć jest ona obecnie niedostępna dla naszych zmysłów. Zamknięcie w 3 wymiarach nie oznacza wcale, że nasza wielowymiarowa tożsamość przestała istnieć. Jest ona nadal aktywna i często działa na naszą korzyść, choć świadomie nie zdajemy sobie z tego sprawy. Manifestuje się ona czasem jako nasz anioł stróż, czuwając nad naszymi krokami, abyśmy nie zbłądzili. Wyższe ja ma bowiem dostęp do nieskończenie większej ilości wiedzy i potrafi przewidzieć i zaplanować wiele sytuacji, których z poziomu fizycznego nie jesteśmy w stanie ogarnąć. Nie dziwmy się zatem, że spotykają nas „cudowne zbiegi okoliczności”, jakby ktoś, gdzieś tam na górze zaplanował kilka ruchów naprzód.

Łączność z naszą własną wyższą osobowością jest ograniczona, ponieważ jej wielowymiarowa forma po prostu nie mieści się w za ciasnym bucie, którym jest nasze ciało. W czasie, kiedy przez neurony w naszym mózgu z trudem przeciskają się pojedyncze wiązki informacji, wielowymiarowy umysł naszej wyższej osobowości ma do dyspozycji terabajty informacji ze wszystkich 3 czasów – teraźniejszego, przeszłego i przyszłego.

Tak nie było zawsze. Kiedyś, gdy Ziemię zamieszkiwały wysoko rozwinięte kosmiczne cywilizacje, nasze ciała nie miały ograniczeń, które dokuczają nam dziś. Choć były podobne do obecnych ciał ludzkich, stworzone były z innej struktury. Otaczająca nas przyroda dostarcza nam oczywistych przykładów, jak te same pierwiastki ułożone w odmienną strukturę różnią się od siebie diametralnie swymi właściwościami.

Nasze ciała zbudowane są w przeważającej ilości z węgla. Węgiel jako czysty i pozbawiony struktury pierwiastek jest czarny, miałki i kruchy. Jednak ten sam węgiel ułożony w kryształową strukturę daje diament – minerał przejrzysty, jaśniejący i twardszy od stali. Jego kryształowa, podatna na światło struktura jest w stanie przyjąć i przetworzyć nieporównywalnie większą ilość informacji niż cokolwiek, co byłoby zbudowane ze zwykłego węgla.

W czasie rozkwitu cywilizacji, których istnienie współczesna archeologia i historia starają się ukryć, nasze ciała miały strukturę "kryształową". Były nieśmiertelne, boskie i w pełni przystosowane do tego, aby mógł z nich korzystać nasz potężny Wielowymiarowy Duch.

Takimi właśnie Duchami jesteśmy! Po wielu tysiącleciach uśpienia, nasza Wielowymiarowa Boska Tożsamość zaczyna się budzić. Jest to przebudzenie powszechne, które zachodzi na całej planecie. Instrumenty takie jak Czakram Ziemi zostały stworzone po to, aby proces ten ułatwić i przyśpieszyć.

 

Oto kilka zdjęć z kilku miejsc, gdzie działają Czakramy Ziemi:

Wielowymiarowa Merkaba,wielowymiarowa Merkiva

Kuszewo, jesień 2014. Właśnie stanęła pierwsza Merkiva, ale jeszcze nie ma sfery

 

Wiosna 2015 - montujemy sferę

 

Gotowy Czakram Ziemi!

 

Podczas warsztatów w Komorzu, sierpień 2015

 

Sferyczna Piramida,Czakram Ziemi,energia piramid,sfera,geneza,genesa,święta geometria

Czakram Ziemi w Borówcu pod Poznaniem

 

Czakram Ziemi w Jałówce koło Białegostoku

 

Dane techniczne Sferycznej Piramidy Czakram Ziemi:

Szakielet wewnetrzny stanowią dwie przenikające się nawzajem Merkaby połączone w jednolitą konstrukcję. Merkaba "męska", wykonana jest z diamagnetycznej stali szlachetnej, Merkaba "żeńska" z mosiądzu. Całość obsadzona jest silnymi aktywatorami kryształowymi (kamienie półszlachetne). Są one umieszczone w narożnikach oraz w rdzeniu centralnym.

Wysokość konstrukcji: 380 cm

Natężenie radiestezyjne*: 270.000 **

*Zaznaczamy, że niezależnie od umiejętności eksperta, badania te zawsze cechuje duża subiektywność, gdyż nie ma przyrządów badawczych, które by promieniowanie radiestezyjne obiektywnie mierzyły. Jedynym instrumentem jest człowiek i punkty odniesienia, jakie ma on w swej świadomości.

**Jedynym względnie wiarygodnym pomiarem, jaki można zrobić jest badanie porównawcze względem innych znanych miejsc mocy. W badaniu takim Czakram Ziemi w Jałówce koło Białegostoku i w Kuszewie na Pomorzu Zachodnim uzyskał emanację około 300% silniejszą od kamiennego Kręgu Książęcego w Grzybnicy koło Koszalina. Krąg ten szacowany jest na 90.000 jednostek Bovisa. Dla porównania Czakram Wawelski oceniany jest na 120.000. Należy zaznaczyć, że pomiar Wawelu dotyczy miejsca, skąd promieniowanie z ziemi się wydobywa. U jego źródła w głębi góry jest ono prawdopodobnie wielokrotnie większe.

Zasięg: do 350 km (oddziaływania subtelne)

Cena Sferycznej Piramidy Czakram Ziemi: 10500 zł

Montaż: 500 zł + koszt dojazdu (do 200 km dojazd gratis). Na montaż potrzebujemy około 2,5 dnia. Do obowiązków osoby zakupującej Czakram Ziemi należy przygotowanie miejsca i materiałów na podstawę.

Termin wykonania: na przygotowanie wszystkich części potrzebujemy 4 do 5 tygodni.
 

Skorzystaj z rat w systemie PayU. Prosto i skutecznie, bez zbędnych formalności. Decyzja w 15 minut, wszystko przez internet. Aby skorzystać z oferty sprzedaży ratalnej skontaktuj się z nami.

 

Zapraszamy do współpracy!

 

 

 

Warto również przeczytać artykuł powiązany:

Czakram Ziemi i Sieć Kryształowa

POWIADOMIENIA

Wpisz swój e-mail, poinformujemy Cię o nowych artykułach

e-mail: kontakt@merkaba-aktywator.pl      tel: +48-604487802

Kontakt telefoniczny w dni powszednie od 9:00 do 19:00. Ze względów technicznych nie odbieramy SMS. Jeżeli nie możemy odebrać telefonu, oddzwaniamy później.