Wielowymiarowa Merkiva Alfa - Sferyczna Piramida

 

ENERGETYZATOR

Doświadczenie pierwszego kontaktu ze Sferyczną Merkivą Alfa daje odczucie intensywnego przepływu energii, ponieważ instrument ten bardzo silnie pobudza cały ustrój energetyczny. Proces wyrównywania energii trwa zazwyczaj od 2 do 4 tygodni, po czym stabilizuje się po osiągnięciu przez użytkownika stanu podwyższonych wibracji.

 

NARZĘDZIE MEDYTACYJNE

Cechą charakterystyczną Sferycznej Piramidy Merkiva Alfa jest niemal natychmiastowe przełączanie umysłu w stan Alfa. Koniec z bezładnymi myślami płynącymi jednocześnie w wielu kierunkach naraz. Wystarczy się na chwilę pod Sferyczną Merkivą Alfa zatrzymać, umysł wyłączył się z panującego na zewnątrz chaosu. Myśli zaczynaja się porządkować, nabierają głębszego sensu i wyrazu. Skupiony umysł z łatwością odnajduje rozwiązania życiowych sytuacji, odkrywa nowe idee i poznaje jak je wprowadzić w praktyczne życie.

Merkiva Alfa jest przydatna na co dzień, jako dyskretny doradca w chwilach, gdy życie wymaga od nas decyzji i odpowiedzi. Jest to również źródło niezliczonych inspiracji dla ludzi pracujących twórczo oraz wspaniały instrument dla ludzi uczących się.

Osoby medytujące Merkiva Alfa z łatwością wprowadzi w stan charakterystycznej dla fazy alfa twórczej medytacji. Przy odrobinie umiejętności można ten stan łatwo pogłębić przechodząc stopniowo w stany theta lub delta.

 

WZORZEC ŚWIĘTEJ GEOMETRII

Już samo spoglądanie na Sferyczną Merkivę Alfa jest źródłem wielu inspiracji. Merkiva staje się bowiem Twoim osobistym nauczycielem Świętej Geometrii. Dzięki niej odkrywasz strukturę Twoich własnych pól wielowymiarowej energii, uczysz się jak się z nimi obchodzić i jak je rozwijać. To Twój wyjątkowy krok w kierunku nowego wymiaru istnienia.

Merkiva Alfa jest lekka, finezyjna i piękna. Intryguje i przyciąga wzrok każdego, nawet osób, które potencjalnie nie są rozwojem duchowym zainteresowane.

 

Wielowymiarowa Merkiva Sferyczna Piramida,święta geometria,energia kształtów,sfera

Dzięki stosunkowo niewielkim wymiarom mieści się praktycznie w każdym pomieszczeniu. Pięknie prezentuje się w salonie lub pokoju gościnnym. Zainstalowana w sypialni sprzyja barwnym snom oraz duchowym wędrówkom.

 

ODPROMIENNIK

Sferyczna Merkiva Alfa stabilizuje i porządkuje energie otoczenia, zmieniając energie chaotyczne i nieharmonijne w uporządkowane i spolaryzowane. Spełniając tę funkcję działa jako odpromiennik. Zwracamy uwagę, że w przypadku promieniowania wysoce przenikliwego takiego jak cieki wodne lub siatka geopatyczna nie chodzi o to, aby to promieniowanie całkowicie zablokować (co jest zresztą zadaniem niewykonalnym), ale żeby je przekształcić w promieniowanie neutralne i dla człowieka nieszkodliwe. Sferyczna Merkiva Alfa skutecznie tę funkcję spełnia. Prosimy pamiętać, że skuteczność odpromiennika zależy od wielkości pomieszczenia oraz od natężenia promieniowania, które ma zostać spolaryzowane.

 

Dane techniczne Sferycznej Piramidy Merkiva Alfa:

Konstrukcja nośna z mosiądzu i z diamagnetycznej stali szlachetnej wypełniona kamieniami półszlachetnymi. Sfera wykonana z miedzi zwiększa moc Merkivy o około 35% oraz zmienia charakter energii na toroidalny, przyjazny dla organizmu.

Wysokość – 75 cm

Ciężar wraz ze sferą - około 9 kg

Natężenie radiestezyjne w skali Bovisa - 85.000 (w skali rozszerzonej)

Merkiva Alfa ze sferą w komplecie - 2550  2300 zł*

* Promocja wraz z dostawą dla odbiorców z Polski.

 

 

Aby skorzystać ze sprzedaży ratalnej przejdź do linku Allegro:

Sferyczna Piramida Alfa Moc na Allegro (link do aukcji)

W razie wygaśnięcia linku poproś o ponowne wystawienie przedmiotu na aukcję.

 

 

 

POWIADOMIENIA

Wpisz swój e-mail, poinformujemy Cię o nowych artykułach

e-mail: kontakt@merkaba-aktywator.pl      tel: +48-604487802

Kontakt telefoniczny w dni powszednie od 9:00 do 19:00. Ze względów technicznych nie odbieramy SMS. Jeżeli nie możemy odebrać telefonu, oddzwaniamy później.