Sferyczne Piramidy

CZY MOŻNA STWORZYĆ CZAKRAM ZIEMI?

Sferyczna piramida,sferyczna merkaba,sferyczna wielowymiarowa Merkiva,święta geometria,piramidy energetyczne,piramida energetyczna,czakramy ziemi,czakram ziemi

Można! Trzeba tylko mieć odpowiednie narzędzia. Sferyczna Piramida Czakram Ziemi to instrument tak silny, że jego emanację można śmiało porównać z energią płynącą z potężnych czakramów Ziemi. Na zdjęciu widac nowy Czakram Ziemi ustawiony nad jeziorem Komorze na Pomorzu Zachodnim.

CO TO JEST SFERYCZNA PIRAMIDA?

Termin "piramida" kojarzy nam się zazwyczaj z piramidami, które znamy z Egiptu. Wiemy, że ich proporcje i sposób budowy są dowodem matematycznego i inżynieryjnego mistrzostwa. Liczne doświadczenia wykazują, że są one nośnikami tajemniczych energii, a ich właściwości są nie mniej niezwykłe niż geniusz, z jakim je stworzono. Warto jednak zaznaczyć, że proporcje piramid znanych z Egiptu, nie są jedynymi właściwymi dla tego typu konstrukcji. Piramidy na całym świecie przyjmują różne kształty i zbudowane są pod różnym kątem.

 

Jedną z możliwych rozwiązań konstrukcyjnych jest piramida zbudowana na podstawie trójkąta równobocznego, a dokładniej mówiąc dwie przenikające się nawzajem tego typu. Układ taki to Merkaba.

Merkaba,Mer ka Ba,Merkabah

Merkaba to otaczająca człowieka energia duchowa ujęta w geometryczny wzór przenikających się nawzajem piramid. Jedna z piramid skierowana jest czubkiem w górę i łączy się z energiami kosmosu, druga skierowana jest czubkiem w dół, umożliwiając łączność z energiami Ziemi. Wiedzę o szczególnym działaniu tego typu kształtu przywieźli do Egiptu uchodźcy z Atlantydy.

Okazuje się, że wykonane z właściwych materiałów poprawne odwzorowanie kształtu Merkaby jest nośnikiem bardzo podobnej energii do tej, jaka występuje w piramidach, przy czym jest ona znacznie bardziej dynamiczna. Pozwala to na jej kumulację w instrumentach o znacznie mniejszych rozmiarach. Jednocześnie daje się zauważyć, że emanacja Merkaby ulega zwielokrotnieniu, gdy w taką konstrukcję wprawi się odpowiednio dobrane kryształy.

Kilka lat pracy z Merkabą udowodniło, że jest ona bardzo silnym instrumentem ułatwiającym medytację i przyśpieszającym rozwój duchowy. Setki użytkowników Aktywatorów Merkaba na całym świecie uzyskało dzięki nim łatwy dostęp do wyższych stanów świadomości i przewodnictwa Wyższej Jaźni. Podobnie jak tradycyjne piramidy, Merkabę można również z powodzeniem stosować do oczyszczania i energetyzowania wody i żywności.

Zmiana struktury wody, woda red ox,oczyszczanie wody,woda strukturalna

Rok 2014 był przełomowy. W maju tego roku udało się skonstruować pierwszą Merkabę, która jest odwzorowaniem pola energii emitowanego przez istotę wielowymiarową. W ten sposób powstała Wielowymiarowa Merkiva.

Multidimensional Merkiva - powerful instrument of spiritual change
 

Merkiva to piramida poczwórna a jej emanacja jest 2-krotnie silniejsza niż emanacja Merkaby. Przy czym jest to emanacja innego rodzaju, gdyż jej niezwykłe geometryczne struktury otwierają w nas dawno zapomniane pokłady naszej Boskiej Wielowymiarowej Tożsamości.

Dalsze prace poszły w kierunku połączenia energii generowanej przez kształt piramid z energią konstrukcji kulistych. Zadanie to udało się wykonać z sukcesem. W październiku tego samego 2014 roku, na targach w Londynie zaprezentowano pierwszą Sferyczną Piramidę zbudowaną na planie Wielowymiarowej Merkaby.

Sferyczna wielowymiarowa Merkiva - Geneza
 

POŁĄCZENIE 3 ENERGII

Istnieje wiele różnych konstrukcji opartych na świętej geometrii. Zazwyczaj są to instalacje wykorzystujące energię jednego z 3 źródeł:

  • kształty piramidalne

  • kształty sferyczne

  • kryształy

Czasami można spotkać połączenia 2 nośników, na przykład:

  • kształty piramidalne z kryształami

    lub

  • kształty piramidalne z kształtami sferycznymi

Sferyczna Piramida to udane połączenie wszystkich 3 nośników, czyli obu rodzajów energii kształtów oraz energii kryształów w jednym potężnym instrumencie. Jest rozwiązanie przełomowe, które zasługuje na szerokie rozpowszechnienie!

Oto Merkiva Alfa ze sferą na krótkim filmie. Na fotografiach nie widać piękna przestrzennej struktury. Co prawda nie jest to film trójwymiarowy, ale przybliża prawdziwy kształt tego pięknego urządzenia.

 

 

EFEKT TURBO

Emanacja Sferycznej Piramidy jest znacznie silniejsza niż takiej samej piramidy bez sfery. Liczne doświadczenia pokazują, że najsilniejsza emanacja Merkaby i Merkivy rozchodzi się z jej narożników, które ukształtowane są w formie niewielkich, trójkątnych piramidek uzbrojonych w kryształy. Sfera zbiera część ładunków z narożników i odprowadza je do biegunów, poddając tym samym energię urządzenia wtórnej cyrkulacji.

Efekt turbo
 

Dzięki temu uzyskujemy efekt zwielokrotnienia mocy i jest to bardzo wyraźnie wyczuwalne.

Gdybyśmy chcieli posłużyć się analogią z innej branży, to sferę można porównać do turbodoładowania w samochodzie. Kto miał okazję jeździć samochodem z silnikiem konwencjonalnym i przesiadł się na samochód z turbiną, ten wie, jak ogromna potrafi być różnica. Dzięki sferze wzrost mocy sięga nawet 35%!

ZMIANA CHARAKTERU ENERGII

Wzrost mocy nie jest jedyną korzyścią wynikającą z założenia sfery. Wraz z nią zmienia się charakterystyka energii. Standardowa Merkaba lub Merkiva emituje energię typową dla wszystkich piramid, układającą się w sposób linearny, natomiast sfera zmienia ten układ na toroidalny, cykliczny. Staje się ona przez to łagodniejsza i bardziej przyjazna dla ludzkiego organizmu. Warto wiedzieć, że według najnowszych badań, pole elektromagnetyczne emitowane przez nasze serce ma właśnie kształt torusa.


 

Pole elektromagnetyczne zdrowego organizmu rozpościera swą emanację wokół całego naszego ciała. Toroidalne pole Merkaby lub Merkivy doskonale synchronizuje się z polem serca, wzmacniając jego emanację, poprawiając zdrowie i przyśpieszając rozwój duchowy.

WEJŚCIE W WEWNĘTRZNĄ PRZESTRZEŃ

Sferyczne piramidy mają jeszcze jedną unikalną cechę. Porównując obie konstrukcje – bez sfery i ze sferą, łatwo zauważyć, że struktura bryły zmienia się z otwartej na częściowo zamkniętą. Dzięki temu tworzy się bezpieczna przestrzeń, w której czujemy się dobrze i komfortowo. Medytacja pod Sferyczną Piramidą daje wspaniałą możliwość wyizolowania się z czynników zewnętrznych i wejścia w wewnętrzne doświadczenie – a o to przecież w medytacji chodzi.

Sfera jest również pozytywnym rozwiązaniem dla zwolenników Feng Shui, którzy zazwyczaj kwestionują piramidalne kształty jako zbyt ostre. Piramida, która przybiera kształt kuli, jest przyjaznym elementem poprawiającym przepływ dobroczynnych energii.

NOWE ENERGIE DLA ZIEMI

Nowe energie dla Ziemi, new energies for the earth
 

Nowe, duchowe energie, które coraz silniej docierają do Ziemi, skłaniają wielu ludzi do intensywnego rozwoju. Próg takich zjawisk jak teleportacja czy telekineza jest w najbliższej przyszłości jak najbardziej w naszym zasięgu, aby jednak zjawiska takie mogły zaistnieć, musi zostać podniesiona prędkość wibracji. Załóżmy, że chciałbyś się dziś teleportować lub unieść swe ciało w lewitacji - cóż kiedy jest ono zbyt ciężkie i najwyraźniej zbyt wolno reaguje na komendy woli. Wszystko to jest jednak wykonalne pod warunkiem, że wiry energii, z których zbudowane są cząstki elementarne Twego ciała, wirować będą ze znacznie większą niż obecna prędkością. Jeżeli mamy przekroczyć ograniczenia typowe dla istot zamkniętych w trójwymiarowej przestrzeni, to cały nasz ustrój powinien wibrować na znacznie wyższych częstotliwościach.

Wykonywanie pod Sferyczną Piramidą prostych energetycznych ćwiczeń niezwykle wzmacnia wir energii wytwarzanej przez serce, szczególnie jeśli robi się je pod Merkabą. Staje się on bardziej dynamiczny, silnie wyczuwalny, ogarnia całe ciało i rozszerza się poza nie. To właśnie wir energii serca umożliwia tworzenie cudów. Daje się również zauważyć, że kiedy wir ten się rozwija, swym kształtem i wyglądem bardzo przypomina sferę. To podobieństwo inspiruje i daje do myślenia...

Urządzenia takie jak Sferyczna Piramida, szczególnie w wersji Wielowymiarowej Merkivy w sposób wyraźnie odczuwalny podnoszą potencjał naszej energii. Użytkownicy Merkivy przez pierwszych kilka tygodni od jej nabycia, doświadczają zazwyczaj bardzo intensywnego przepływu energii. Zjawisko to trwa aż do momentu, gdy ich poziom energii ustabilizuje się na wyższym poziomie. W ten sposób dokonujemy ważnego kroku ku rzeczywistości, w której wszystko będzie wibrować na wyższym poziomie. Oczywiście nie jest to krok ostateczny, ale właściwy na obecnym etapie rozwoju.

Cóż czeka nas dalej? Wraz ze wzrostem intensywności przenikającej w ziemską sferę energii pojawia się potrzeba budowania coraz bardziej zaawansowanych instrumentów, które tę energię transformują i przekazują mieszkańcom planety. Daje się zauważyć, że postęp w budowie coraz silniejszych instrumentów jest bardzo dynamiczny a ich możliwości rosną w sposób nie liniowy, lecz geometryczny. Mamy więc do czynienia z bardzo szybkim podwajaniem uzyskiwanej mocy. Ledwo nowy instrument wejdzie do powszechnego użytku, a już goni go kolejna, bardziej zaawansowana konstrukcja.

Sferyczna Piramida w wersji Wielowymiarowej Merkivy jest dziś instrumentem odbieranym przez użytkowników jako wyjątkowo mocny, trzeba jednak mieć świadomość, że na niej rozwój się nie kończy. Gdzieś tuż za horyzontem zdarzeń czekają dalsze rewolucyjne rozwiązania, do których szybko się zbliżamy. To jest normalne i prawidłowe, zgodne z planem rozwoju dla Ziemi. Trzeba podążać z duchem czasu, a ten nie pozwala na siebie czekać. Choć być może gołym okiem jeszcze tego nie widać, przyszłość Ludzi Ducha zapowiada się na tej planecie bardzo interesująco!

 

Życzymy wielu wspaniałych doświadczeń i niezwykłych przemian z unikalną energią Sferycznych Piramid!

 

(Przepraszamy za niedogodności związane z przebudową strony)

POWIADOMIENIA

Wpisz swój e-mail, poinformujemy Cię o nowych artykułach

e-mail: kontakt@merkaba-aktywator.pl      tel: +48-604487802

Kontakt telefoniczny w dni powszednie od 9:00 do 19:00. Ze względów technicznych nie odbieramy SMS. Jeżeli nie możemy odebrać telefonu, oddzwaniamy później.