Świadoma medytacja przy użyciu aktywatora merkaba

Aby przy pomocy Aktywatora Merkaba wejść w stan świadomej medytacji najlepiej zamontować aktywator w takim miejscu, żeby znajdował się on bezpośrednio nad głową osoby medytującej. Może to być nad matą medytacyjną, nad fotelem lub nad kanapą. Merkaba powinna znajdować się stosunkowo nisko 20 do 50 cm nad głową. Chodzi o to aby jak najmocniej odczuć jej oddziaływanie.

Merkaba_-_medytacja_550  Merkaba Gwiazda, Michał oraz Czador, który nie chciał aby zdjęcie robiono bez niego.

Zazwyczaj już po kilku minutach przebywania pod Merkabą pojawia się uczucie spokoju i jasności myśli.

Modele małe (np. GWIAZDA) dają doświadczenie niemal natychmiastowe, ALFIE może to zająć kilka minut, natomiast aby zsynchronizować się z modelem ALFA MOC możemy potrzebować kilkanaście minut. Wszystko zależy od tego na jakim poziomie znajduje się nasz umysł w chwili przystąpienia do medytacji:

Zazwyczaj jest to stan Beta i na tym poziomie GWIAZDA daje bardzo szybkie „rozjaśnienie w głowie”.

Ze stanu Beta jest bardzo łatwo wejść w stan Alfa, dlatego też odczucia modelu ALFA przychodzą również silnie i szybko.

Model ALFA MOC jest zdecydowanie mocniejszy od modelu GWIAZDA i ALFA, lecz wibracje na których wchodzi on w rezonans z naszym umysłem to znacznie pogłębiony stan Alfa idący dość mocno w kierunku fal Theta (głęboka medytacja). Przejście ze stanu Beta do stanu zbliżonego do fal Theta może zająć umysłowi kilkanaście minut, jednak kiedy już się w ten stan wejdzie, przebywanie w nim jest tak wspaniałe, ze nie chce się z niego wychodzić.

Wiele zależy od tego o jakiej porze dnia medytujemy. Medytacja w czasie największej dobowej aktywności jest zazwyczaj najtrudniejsza. Najodpowiedniejszą porą jest poranek i wieczór. Szczególnie polecany jest poranek, kiedy nasze myśli nie zdążyły się jeszcze rozpędzić. Bardzo przyjemnie jest zaraz po wstaniu i jeszcze przed rozpoczęciem aktywności siąść na kilkanaście minut pod Merkabą. Można wówczas w łatwy sposób wejść w stan medytacji czyli w stan spokojnego i uporządkowanego myślenia. Dzięki temu możemy lepiej zaplanować nadchodzące godziny i dokonać wyboru życiowych celów.

Rozwiązania genialne stoją zazwyczaj tuż obok nas. Problem polega na tym, że w zgiełku chaotycznych myśli nie jesteśmy w stanie tych rozwiązań dostrzec. Zadaniem Merkaby jest nam to umożliwić, dlatego warto z tego instrumentu zrobić jak najlepszy użytek.

POWIADOMIENIA

Wpisz swój e-mail, poinformujemy Cię o nowych artykułach

e-mail: kontakt@merkaba-aktywator.pl      tel: +48-604487802

Kontakt telefoniczny w dni powszednie od 9:00 do 19:00. Ze względów technicznych nie odbieramy SMS. Jeżeli nie możemy odebrać telefonu, oddzwaniamy później.