Merkaba w sypialni

Część klientów wiesza swe Merkaby nad łóżkiem w sypialni. Jest to bardzo dobry pomysł, pod warunkiem że pozwolimy sobie na to aby z wypoczynku pod Merkabą w pełni skorzystać. Chodzi głównie o czas, który na to poświęcimy, a nie powinniśmy się w tym względzie śpieszyć. Szczególnie cenny jest bowiem czas pomiędzy snem i jawą. Stan ten pojawia się zazwyczaj przed świtem i może się utrzymywać przez długie, przyjemne godziny. Świadomy, lecz jeszcze nie do końca rozbudzony umysł pozwala wtedy na swobodną komunikację z Wyższym Ja. Mogą się wówczas pojawiać przesłania z innych wymiarów, odwiedziny dobrych znajomych z minionych wcieleń oraz dalekie, międzywymiarowe wędrówki.

Jako anegdotę przytoczę doświadczenie koleżanki, która kupiła stalową Merkabę Alfa i zamontowała ją nad łóżkiem. Tego samego dnia musiała wyjechać a w mieszkaniu został jej chłopak, który nie miał pojęcia o tym co to jest Merkaba i do czego służy. Mężczyzna ten, nigdy przedtem nie był zainteresowany duchowością, toteż bardzo się zdziwił gdy przez dwie noce z kolei podczas snu latał... Jest to stan, którego wiele osób mogło by sobie życzyć, jednak dla niego było to tak dziwne, że aż szokujące.

Przy wyborze Merkaby do sypialni znów należy się kierować długością fali nośnej. Modele większe będą dawały doświadczenie głębokiego wypoczynku, zaś modele mniejsze będą wydobywały na świadomy poziom to, co się podczas snu dzieje. Osoby cierpiące na bezsenność powinny zainteresować się modelem większym (na przykład Alfa Moc), zaś osoby śpiące „kamiennym snem” powinny zwrócić uwagę na któryś z modeli mniejszych (Gwiazda lub Alfa).

Choć nie jest to warunek konieczny, korzystnie jest jeśli Merkaba przeznaczona do sypialni wykonana jest głównie z mosiądzu.

Jeżeli mamy tylko jedną Merkabę, warto się zastanowić jakie jej użytkowanie przyniesie nam większą korzyść – świadomość na jawie, czy świadomy sen. Wybór należy do Państwa. Jeżeli sytuacja na to pozwala, rozwiązaniem idealnym byłoby używanie jednej Merkaby do medytacji w ciągu dnia, a drugiej w czasie snu.

POWIADOMIENIA

Wpisz swój e-mail, poinformujemy Cię o nowych artykułach

e-mail: kontakt@merkaba-aktywator.pl      tel: +48-604487802

Kontakt telefoniczny w dni powszednie od 9:00 do 19:00. Ze względów technicznych nie odbieramy SMS. Jeżeli nie możemy odebrać telefonu, oddzwaniamy później.