Dodatkowe aktywatory do Merkaby

Dodatkowe aktywatory to wzmocnienie Merkaby, które bardzo znacząco wpływa na jej działanie. Wiesza się je w miejscach skrzyżowania tetraedrów, gdyż są to również punkty krzyżowania się strumieni energii. W każdej Merkabie jest takich punktów 6, co pozwala na zamontowanie 6 dodatkowych aktywatorów. Oto przykładowy zestaw na załączonym zdjęciu:

Dodatkowe aktywatory do Merkaby

Minerały te ułożono w są w następującej kolejności:

Aktywatory na górne skrzyżowanie tetraedrów:

Tygrysie oko (zloty w paski) - silnie wzmacnia splot słoneczny, dodaje mocy i stanowczości, niesie moc obfitości i dobrobytu, chroni przed obcą ingerencją.

Lapis Lazuli (niebieski) - cenny minerał Egipcjan. Bardzo silnie działa na 3 oko, ułatwia podróże pozawymiarowe, obdarza mądrością, sprzyja widzeniu intuicyjnemu. Odpręża i poprawia samopoczucie, podkreśla naturalne talenty i umiejętności. W sferze fizycznej Lapis Lazuli pomaga przy bezsenności, zawrotach głowy, utracie słuchu i bólach szkieletowych (na przykład kręgosłupa). Dobrej jakości Lapis Lazuli jest kosztowny i dość trudno dostępny. Dla klientów, którzy zdecydują się zakup dodatkowych aktywatorów mamy Lapis Lazuli czysty i piękny jak rozgwieżdżone niebo.

Akwamaryn (białoniebieski) - mocno oddziałuje na czakrę gardła, wspomaga wyrażanie siebie i komunikację. Przeciwdziała postawom osądzającym, ułatwia kontakt z wyższą jaźnią, wspomaga skupienie i medytację. Opcjonalnie akwamaryn możemy zastąpić turkusem (polecany dla osób, które mają problemy emocjonalne w czakrze gardła) lub celestynem – jest to rzadki i kruchy minerał, z którym należy się ostrożnie obchodzić. Jego zaletą jest bardzo wysoka wibracja, która ułatwia kontakt z aniołami.

Aktywatory na dolne skrzyżowanie tetraedrów:

Labradoryt (kolor szary i tęczowy) - łączy aurę z czakrami, poprawia przepływ energii, zwiększa moc. Pozwala działać magii. Pomaga w stanach niepewności, niepokoju, stresu. Korzystnie wpływa na jasność umysłu i działalność półkul mózgowych. Pomaga dostrzec wiele możliwości naraz.

Nefryt (ciemna zieleń) – wprowadza głęboki spokój, dobrze wpływa na ogólny stan zdrowia, w szczególności wspomaga pracę nerek i nadnerczy. Opcjonalnie nefryt możemy zastąpić czerwonym jaspisem, który prócz uczucia głębokiego spokoju daje wzmacnia więź z Ziemią.

 

Awenturyn (srebrnozielony) - oddziałuje na czakrę serca. Wspomaga kreatywność, motywację, zdolności przywódcze, pomaga w podejmowaniu decyzji. Minerał ten przywraca również równowagę ying-yang, chroni, uspokaja, łagodzi emocje.

 

Montaż dodatkowych aktywatorów jest ciekawym doświadczeniem energetycznym. Warto przeznaczyć na to trochę czasu, ponieważ każdy założony aktywator wyraźnie zmienia wibracje całego instrumentu.

Montaż jest bardzo prosty, zilustrowano go krok po kroku w zamieszczonych poniżej kilku zdjęciach:

Krok 1

Krok 2

Krok 3

Krok 4

Krok 5

Osobom, które pierwszy raz zetknęły się z Merkabą zalecamy zamontowanie dodatkowych aktywatorów po kilku dniach od zawieszenia Merkaby. Chodzi o to, żeby mieć czas na przyzwyczajenie się do nowych energii i czerpać większą, świadomą korzyść z jej wzmocnienia.

 

Koszt zestawu dodatkowych aktywatorów:

Dla modelu Alfa – 160 zł

Dla modelu Alfa Moc – 180 zł

Klienci, którzy już mają Merkabę i chcieli by ją dodatkowymi aktywatorami wzmocnić, powinni przy zakupie uwzględnić koszt przesyłki listem poleconym w kwocie 10 zł.

Jeżeli opcja dodatkowych aktywatorów jest wybierana z jednoczesnym zamówieniem nowej Merkaby, wówczas dokładamy je do jednej zbiorczej paczki bez dodatkowych kosztów przesyłki.

 

OPINIE OSÓB, KTÓRE KUPIŁY TEN PRODUKT

Pan Adam ze Śląska:

Po zainstalowaniu dodatkowych aktywatorów do merkaby alfa wydaje mi się, że jej moc wzrosła nawet kilkukrotnie. Siadając pod merkabą bez aktywatorów po kilku minutach odczuwałem delikatne mrowienie w okolicy czakry korony i trzeciego oka. Po zamontowaniu aktywatorów nawet kilkanaście sekund wystarczy, aby poczuć bardzo silny strumień energii w okolicy czakry korony i trzeciego oka, oraz gorące mrowienie całego ciała (szczególnie w okolicy dolnych czakr). Czuć bardzo silny strumień energii,
który jest nieporównywalny z wersją bez aktywatorów.

 

POWIADOMIENIA

Wpisz swój e-mail, poinformujemy Cię o nowych artykułach

e-mail: kontakt@merkaba-aktywator.pl      tel: +48-604487802

Kontakt telefoniczny w dni powszednie od 9:00 do 19:00. Ze względów technicznych nie odbieramy SMS. Jeżeli nie możemy odebrać telefonu, oddzwaniamy później.