Opinie użytkowników

Władimir B, Lwów, Ukraina, Merkiva Alfa

Merkiva dla mojej mamy została dostarczona – jest doskonała i wygląda wspaniale. Gdy mama siada pod Merkivą, czuje wirujący przepływ energii w głowie i w górnej części ciała. Rozumiem, że to normalne, prawda?

(wirowanie i przepływ energii odczuwane mogą być odczuwane w pierwszej fazie użytkowania Merkivy, dopóki energia w czakramach się nie ustabilizuje się na wyższym poziomie).

 

Jennifer Heyes, Oxford, Wielka Brytania, Merkiva Alfa

Michale,

Potwierdzam odbiór mojej cudownej Merkivy!

Właśnie ją rozpakowałam, teraz ostrożnie odwijam wszystkie śliczne kryształy. Jestem pod wielkim wrażeniem. To znacznie więcej niż oczekiwałam, dziękuję bardzo! Kiedy ją ujrzałam, miałam łzy w oczach. Na początek zawieszę ją w pokoju gongów. Odezwę się do ciebie, kiedy pod nią siądę.

(kilka godzin później):

Cóż za wieczór dla mnie! Mój mąż, który nie jest duchowy, pomógł mi powiesić Merkivę w pokoju gongów i pod koniec całkiem jej uległ. Chce, żeby wisiała w domu na półpiętrze. Myślę jednak, że ostatecznie umieszczę ją w sypialni.  

Właśnie pod nią usiadłam i poczułam się, jakbym miała nad głową kapelusz. Śmieszne, ale potężne uczucie. Nie chciałam wychodzić z tej energii, jest bardzo szczególna!

Tak się cieszę, że jestem pierwszym nabywcą Merkivy w Anglii. Być może było mi to przeznaczone wiele wieków temu, że mam się nią opiekować w moim czasie na Ziemi...

Michale, gdybyś miał jakichś klientów, którzy chcieliby Merkivę zobaczyć przed zakupem, zapraszam do odwiedzenia mnie. To coś bardzo wyjątkowego!

POWIADOMIENIA

Wpisz swój e-mail, poinformujemy Cię o nowych artykułach

e-mail: kontakt@merkaba-aktywator.pl      tel: +48-604487802

Kontakt telefoniczny w dni powszednie od 9:00 do 19:00. Ze względów technicznych nie odbieramy SMS. Jeżeli nie możemy odebrać telefonu, oddzwaniamy później.