Modele Merkivy

Obecnie produkujemy 3 modele Wielowymiarowych Aktywatorów Merkiva. Są wśród nich 2 modele przeznaczone do użytku osobistego i domowego oraz 1 model stacjonarny do ustawienia w ogrodzie.

Do użytku domowego przeznaczona jest Merkiva Alfa (po prawej stronie zdjęcia) oraz Merkiva Alfa Moc (po lewej stronie):

Multidimensional Merkaba models comparison

Ze względu na skomplikowaną budowę, najmniejszym modelem, jaki możemy wykonać, jest model Alfa. Wobec dużej ilości przenikających się nawzajem elementów wykonanie Merkivy mniejszej byłoby zbyt skomplikowane. Natomiast ze względu na gabaryt wysyłanej paczki, modelem największym, jaki możemy w całości wysłać, jest model Alfa Moc.

 

Model numer 3 to duża, stacjonarna Merkiva Czakram Ziemi - Sferyczna Piramida:

Nowy Czakram Ziemi,sferyczna piramida,energia kształtów,święta geometria,merkaba,merkiva

 

Przestrzenna struktura każdej Merkivy przyciąga wzrok, trudno ją jednak odwzorować na fotografi. W opisach poszczególnych modeli, oprócz zdjęć zamieściliśmy również krótkie filmy, które trochę lepiej oddają jej kształt. Jednak piękno Merkivy najlepiej można ocenić widząc ją w rzeczywistości.

Aby zapoznać się z opisem poszczególnych modeli otwórz odpowiednią zakładkę w bocznym menu lub kliknij na zamieszczone niżej linki:

 

1 - Wielowymiarowa Merkiva Alfa - Sferyczna Piramida (link)

2 - Wielowymiarowa Merkiva Alfa Moc - Sferyczna Piramida (link)

3 - Wielowymiarowa Merkiva Czakram Ziemi - Sferyczna Piramida (link)

POWIADOMIENIA

Wpisz swój e-mail, poinformujemy Cię o nowych artykułach

e-mail: kontakt@merkaba-aktywator.pl      tel: +48-604487802

Kontakt telefoniczny w dni powszednie od 9:00 do 19:00. Ze względów technicznych nie odbieramy SMS. Jeżeli nie możemy odebrać telefonu, oddzwaniamy później.