Doświadczenia medytacyjne z Merkivą

Medytacja z Merkivą - wielowymiarową Merkabą

Pierwsze wrażenie to delikatność i siła. Emanacja, a co za tym idzie oddziaływanie na cały ustrój energetyczny jest bowiem w przypadku Merkivy bardzo wyraźna, znacznie silniejsza niż pod tradycyjną Merkabą. Co ciekawe, jest to jednocześnie działanie subtelniejsze. Muszę jednak przyznać, że nie od razu udało mi się pod Merkivą Alfa Moc pomedytować. Przez pierwsze dni podczas jej konstruowania poprostu na nią patrzyłem, nie ośmielając się wejść w sferę jej najsilniejszego oddziaływania. Już samo przyglądanie się jej fascynującemu kształtowi stawało się medytacją, podczas której struktury świętej geometrii łączyły w moim mózgu obszary, które były dotąd porozdzielane. Owocowało to niezwykła ilością uświadomień i odkryć.

Później, kiedy pod Merkivą siadałem, byłem tak mocno pochłonięty doświadczeniem silnego przepływu energii, że o medytacji też nie mogło być mowy. Dopiero kiedy cały mój ustrój energetyczny dobrze się do niej przystosował i poziom energii się wyrównał, mogłem z wielką przyjemnością wejść pod Merkivą w medytację.

Oprócz wyraźnie odczuwalnego wzrostu mocy, na plan pierwszy wysuwa się doświadczenie wielowymiarowości. Jest to doświadczenie na tyle fascynujące i przyjemne, że najchętniej pozostałoby się w tym stanie na stałe. Zupełnie jakby znalazło się w innym świecie. Jeżeli w ciągu dnia możemy, a zwłaszcza przed jego rozpoczęciem uda nam się wygospodarować na spokojną medytację pod Merkivą co najmniej kilkanaście minut (ideałem byłoby 20-30 minut), to doświadczenie w tym czasie uzyskane rozciąga się na resztę dnia i sprawia, że wszystko układa się po prostu lepiej.

Ponieważ po kilkunastu minutach medytacji pod Merkivą doświadczenie własnej wielowymiarowości staje się coraz wyraźniej odczuwalne, ciekawą rzeczą jest przeprowadzenie eksperymentów, z uruchomieniem własnego wielowymiarowego pola Mer-Ka-Ba. Każdy świadomie wykonany wdech wprowadza w nasz organizm życiodajną energię Ziemi, napędzjąc ruch wirowy Merkaby żeńskiej. Każdy świadomy wydech sprowadza inspirującą, duchową energię kosmosu i napędza ruch wirowy Merkaby męskiej. Obie Merkaby napędzane są nie tylko przy oddechach świadomych, ale przy każdym rodzaju oddychania, jednak oddechy wykonane świadomie, znacznie ten ruch intensyfikują. Dzieje się to wszystko w sposób jak najbardziej naturalny, wręcz spontaniczny, bez skomplikowanego odliczania. Ciąg dalszy tych eksperymentów jest jeszcze przed nami.

POWIADOMIENIA

Wpisz swój e-mail, poinformujemy Cię o nowych artykułach

e-mail: kontakt@merkaba-aktywator.pl      tel: +48-604487802

Kontakt telefoniczny w dni powszednie od 9:00 do 19:00. Ze względów technicznych nie odbieramy SMS. Jeżeli nie możemy odebrać telefonu, oddzwaniamy później.